دات نت نیوک

طراحی پوستر

 

در طراحی پوستر مکان نصب بسیار حائز اهمیت بوده و مسلما سفارش دهنده بایستی در اطلاعات ابتدایی به گرافیست توضیح دهد. انتخاب اندازه و متریال متاثر از این اطلاعات خواهد بود. در مقدمه طراحی آمده که شناخت طراح از برند سفارش دهنده می تواند در خروجی مناسب تر موثر باشد. سفارش دهنده می تواند از نمونه های گذشته هر طراح برای انتقال مفهومی به گرافیست کمک بگیرد.

- قطع، تعداد رنگ، روکش و مشخصات متریال پوستر به پیشنهاد طراح با سفارش دهنده توافق می گردد.

- برای طراحی پوستر عکس محصولات از طرف سفارش دهنده ارسال خواهد شد. در صورت نیاز به عکاسی، هزینه آن جداگانه اعلام می گردد.

-کلیه مطالب به صورت تایپ شده دریافت میگردد و مسئولیت غلط املایی و اشتباهات مشخصات، بعهده سفارش دهنده میباشد.

- زمان تحویل اتود های اولیه به صورت موردی توافق می گردد.

- مسئولیت فنی طرح به لحاظ خروجی های چاپی، به عهده شرکت کاس خواهد بود.

 
 

مقالات مرتبط با طراحی پوستر

پوستر

SuperUser Account 0 1959 Article rating: 5.0

پوستر (انگلیسی: poster) یا دیوارکوب، که به آن اعلان، آفیش و پلاکات نیز می‌گویند، صفحات کاغذی در ابعاد تقریباً بزرگ هستند که بر روی آنها نوشته‌ها، طرح‌ها، نقاشی‌ها و نظیر آن چاپ شده‌است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها یا دیگر سطوح عمودی تعبیه شده‌اند. پوسترهای معمولی از نقاشی و نوشته تشکیل شده‌اند اما ممکن است یک پوستر دارای نقاشی محض یا نوشته تنها باشد. پوستر ممکن است برای جلب توجه یا اطلاع ‌رسانی بر روی دیوارها چسبانده شوند. اهداف پوسترها چند منظوره است، یک پوستر ممکن است برای تبلیغات باشد یا برای تکثیر یک اثر هنری با هدف اقتصادی و فرهنگی و فروش ارزان قیمت از آن استفاده شود. از پوسترها برای امور آموزشی استفاده زیادی می‌شود.

RSS
123movies