دات نت نیوک

چاپ ست اوراق اداری

 

چاپ و انتخاب متریال متفاوت را در ست اداری و اوراق اداری نیز می توان داشت ، حتی در چاپ کارت ویزیت میتوان خلاقیت رارعایت کرد. اوراق اداری از ملزومات هر شرکت و سازمانی است که باوجود آن هویت یکسانی به صورت لوح درشرکت خود می دهد.

ست اداری شامل : سربرگ A5 – سربرگ A4- یادداشت – پاکت نامه- پاکت A4 – کاور CD- طرح روی CD- کارت ویزیت .

طراحی اوراق اداری از قبیل سربرگ، مهر، تراکت، پاکت نامه، دفاتر تخصصی موسسات، طراحی و صفحه بندی خبرنامه های سازمانی و ... از دیگر فعالیت های ما می باشد.

یک سربرگ زیبا می تواند توجه هر مدیری را برای خواندن نامه ارسالی شما ترغیب کند. یکی از اصول دنیای تبلیغات جذب مخاطب است بنابراین مهمترین اصل در تبلیغات تجاری ظاهر زیبا و جذاب اوراق اداری شما می باشد. ست اداری را بر روی کاغذ 80 تا 120 گرم به صورت یک رو و دو رو چاپ می نمایند که بر روی کاغذ تحریر و کتان (فانتزی) با توجه به سلیقه مشتری مرسوم است.

عمدتا چاپ 2 رنگ برای ست اداری در نظر می گیرند اما چهار رنگ نیز با توجه به لوگو و سلیقه کارفرما چاپ می گردد. سربرگ موسسات اكثرا به صورت ست هاي اداري تكميل ميشود سربرگ در ابعاد a5 و a4 مرسوم هستند و به صورت اوراق آزاد و سرچسب استفاده ميشود همانطور که گفته شد سربرگ با چاپ افست به صورت تك رنگ تا 4 رنگ تركيبي يا تفكيكي چاپ ميشود.

 

توجه: سربرگ با سرچسب براي چاپ با پرينتر براي مشتري ها پيشنهاد نمي شود.

 
 

مقالات مرتبط

تاریخچه چاپ و چاپخانه

SuperUser Account 0 3304 Article rating: No rating

واژه چاپ احتمالا از کلمه chappn (چاپنا) که کلمه‌ای هندیاست گرفته شده است. ولی عده ای معتقدند که از «چاو» مقولی گرفته شده است «چاو ،نام نوعی پول در عصر ایرانیان بوده است). از لغات دیگری که برای چاپ بکار رفته میتوان به «طبع» و «باسعه» اشاره کرد.

رابطه نوآوری و مدیریت ارتباط با مشتری

SuperUser Account 0 3100 Article rating: No rating

مديريت ارتباط با مشتري کارا، بين کارخانه هاي توليدي و مشتريان صنعتي نه تنها مشتريان را حفظ مي‏کند بلکه آن ها را تشويق مي کند که پيشنهادات مهمي در زمينه بهبود محصولات و خدمات ارائه دهند (راماني  و کومار  ،2008)

چگونه وقتی بازار کساد است رشد کنیم؟

SuperUser Account 0 2987 Article rating: No rating

بسیارند مدیران ارشدی که عدم رشد سازمان خود را ناشی از کسادی کل بازار حوزه فعالیت خود می‌دانند. البته، دلیل موجهی برای این توجیه وجود دارد. تقریبا همیشه نیمی از همه بازارها رشدی پایین‌تر از میانگین تولید ناخالص داخلی (GDP) دارند.

شیوه های چاپ

SuperUser Account 0 3012 Article rating: No rating

حال بعضی از ابداعات چاپ در قرن ۱۹ و ۲۰ م را بررسی نماییم. در دههٔ آخر قرن ۱۸ م تحولاتی در چاپ ایجاد شد؛ از جمله اینکه در همین دوره شخصی به نام آلویز سنفلدر اتریشی چاپ سنگی را برای تکثیر ورقه‌های موسیقی ابداع کرد و به آن به عنوان جایگزینی برای سیاه قلم کاری نگاه کرد.

RSS
123
123movies