دات نت نیوک

طراحی بروشور و تراکت

 

برای طراحی بروشور نیز همانگونه که در مقدمه "چرا طراحی درکاس؟ " گفته شد مراحلی برای سفارش وجود دارد از جمله :اطلاعات صنعت، رقبا، برند،سلیقه مشتری، مطالب و عکس های مربوطه و...که بایستی دراختیار گروه طراحی قرار بگیرند. البته قبل ازهرگونه اقدامی سفارش دهنده از نمونه طرح های گذشته، گرافیست خود را انتخاب می نمایند.

 

- شکل، قطع، تعداد رنگ، روکش ومشخصات متریال بروشور به پیشنهاد طراح باسفارش دهنده توافق میگردد.

- برای طراحی بروشور عکس محصولات ازطرف سفارش دهنده ارسال خواهد شد.درصورت نیاز به عکاسی هزینه آن جداگانه اعلام میگردد.

-کلیه مطالب به صورت تایپ شده دریافت می گردد و مسئولیت غلط املایی و اشتباهات مشخصات بعهده سفارش دهنده می باشد.

- زمان تحویل اتود های اولیه به صورت موردی توافق می گردد.

- مسئولیت فنی طرح به لحاظ خروجی های چاپی به عهده شرکت کاس خواهد بود.

 
 

مقالات مرتبط

تفاوت های اساسی بین کاتالوگ و بروشور

SuperUser Account 0 1694 Article rating: 5.0

بروشور کتابچه یا راهنمای معرفی جزئیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد که از طرف تولیدکننده یا ارائه دهنده به مصرف‌کننده یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه می‌گردد .

تفاوت کاتالوگ و بروشور:

  • کاتالوگ ها حاوی اطلاعات جامع و کامل و کلی در مورد محصولات یا خدمات یک کمپانی هستند و برای خریدار یا توزیع کننده عمده، طراحی و چاپ می شوند. ولی بروشورها حاوی اطلاعات جزئی تری از یک یا چند سری محصول می باشند که برای مصرف کننده تهیه و چاپ خواهد شد.

نکاتی درباره طراحی بروشور

SuperUser Account 0 1787 Article rating: 5.0

بروشور چیست؟

بروشور کتابچه یا راهنمای معرفی جزئیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد که از طرف تولیدکننده یا ارائه دهنده به مصرف‌کننده یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه می‌گردد.

به طور مثال: یک کارخانه دارو سازی برای معرفی محصولات خود کاتالوگ محصولات را (معمولا با برجسته نمایی در تأثیر گذاری) برای پزشک‌ها و داروخانه‌ها ارسال می‌نماید و همین تولیدکننده بروشور هر محصول را برای معرفی نحوه استفاده، معرفی ممنوعیت‌های استفاده در موارد خاص و همین‌طور عوارض جانبی، راه‌های درمان در صورت استفاده نادرست و… در بسته‌بندی هر محصول قرار می‌دهد.

 

RSS
123movies