دات نت نیوک

چاپ CD و کاور CD

 

چاپ روی سی دی به 2 صورت استمپری و دیجیتال مقدور است . در روش استمپری نیازی به رایت بر روی سیدی نخواهیم داشت و همزمان با تولید، عملیات محتوا و چاپ انجام می پذیرد و معمولا تولیدات تیراژ پایین را از طریق چاپ دیجیتال و تیر از بالا را از طریق استمپر انجام میدهند. در روش چاپ دیجیتال صرفا بر روی سی دی های خام پرینت گرفته شده و محتوا را از طریق رایتر رایت می نمایند.

زمان تحویل دیجیتال معمولا 2 روزه بوده و زمان تحویل استمپر معمولا 10 روز کاری می باشد. کاور CD با متریال مختلفی تولید می شود که عمدتا بر روی کاغذ های یک رو گلاسه  ( پشت طوسی ) چاپ شده و با قالب خط تا و برش می گیرد تا قاب مناسبی برای سی دی شود.

 
 

مقالات مرتبط

تاریخچه چاپ و چاپخانه

SuperUser Account 0 3304 Article rating: No rating

واژه چاپ احتمالا از کلمه chappn (چاپنا) که کلمه‌ای هندیاست گرفته شده است. ولی عده ای معتقدند که از «چاو» مقولی گرفته شده است «چاو ،نام نوعی پول در عصر ایرانیان بوده است). از لغات دیگری که برای چاپ بکار رفته میتوان به «طبع» و «باسعه» اشاره کرد.

رابطه نوآوری و مدیریت ارتباط با مشتری

SuperUser Account 0 3100 Article rating: No rating

مديريت ارتباط با مشتري کارا، بين کارخانه هاي توليدي و مشتريان صنعتي نه تنها مشتريان را حفظ مي‏کند بلکه آن ها را تشويق مي کند که پيشنهادات مهمي در زمينه بهبود محصولات و خدمات ارائه دهند (راماني  و کومار  ،2008)

چگونه وقتی بازار کساد است رشد کنیم؟

SuperUser Account 0 2987 Article rating: No rating

بسیارند مدیران ارشدی که عدم رشد سازمان خود را ناشی از کسادی کل بازار حوزه فعالیت خود می‌دانند. البته، دلیل موجهی برای این توجیه وجود دارد. تقریبا همیشه نیمی از همه بازارها رشدی پایین‌تر از میانگین تولید ناخالص داخلی (GDP) دارند.

شیوه های چاپ

SuperUser Account 0 3012 Article rating: No rating

حال بعضی از ابداعات چاپ در قرن ۱۹ و ۲۰ م را بررسی نماییم. در دههٔ آخر قرن ۱۸ م تحولاتی در چاپ ایجاد شد؛ از جمله اینکه در همین دوره شخصی به نام آلویز سنفلدر اتریشی چاپ سنگی را برای تکثیر ورقه‌های موسیقی ابداع کرد و به آن به عنوان جایگزینی برای سیاه قلم کاری نگاه کرد.

RSS
123
123movies