دات نت نیوک

چاپ بروشور و تراکت

 

بیشتر شرکت های بزرگ بوسیله چاپ بروشور توضیحات و جزئیات محصولات جدید و همچنین خدمات خود را به سایرین معرفی می کنند در طراحی بروشور علاوه بر تصاویر، طریقه نوشتن مطالب جزیی است و همچنین هر قدر مطالب کامل تری در بروشور استفاده شود میل بیننده به استفاده از خدمات و محصولات بیشتر شده و مخاطب ترغیب به خرید و تماس برای دریافت اطلاعات تخصصی تر می شود. فرمت چاپ بروشور نیز همانند کاتالوگ وسربرگ و پوستر و سایر موارد چاپ افست می باید CMYK باشد و بهتر است اگر نیاز به استفاده رنگی دقیقا همانند رنگی خاص است از کتاب رنگ بهره گرفته شود. فاصله از اطراف نیز از هر سمت 10 میلیمتر و اگر نیاز به خط تا می باشد از لبه های خط تا نیز ۵ میلیمتر قرار دهید. بعد از چاپ بروشور معمولا از روکش خاصی استفاده نمی کنند مگر به تناسب طراحی که ممکن است با نظر طراح استفاده شود.

 
 

مقالات مرتبط

تاریخچه چاپ و چاپخانه

SuperUser Account 0 3284 Article rating: No rating

واژه چاپ احتمالا از کلمه chappn (چاپنا) که کلمه‌ای هندیاست گرفته شده است. ولی عده ای معتقدند که از «چاو» مقولی گرفته شده است «چاو ،نام نوعی پول در عصر ایرانیان بوده است). از لغات دیگری که برای چاپ بکار رفته میتوان به «طبع» و «باسعه» اشاره کرد.

رابطه نوآوری و مدیریت ارتباط با مشتری

SuperUser Account 0 3084 Article rating: No rating

مديريت ارتباط با مشتري کارا، بين کارخانه هاي توليدي و مشتريان صنعتي نه تنها مشتريان را حفظ مي‏کند بلکه آن ها را تشويق مي کند که پيشنهادات مهمي در زمينه بهبود محصولات و خدمات ارائه دهند (راماني  و کومار  ،2008)

چگونه وقتی بازار کساد است رشد کنیم؟

SuperUser Account 0 2970 Article rating: No rating

بسیارند مدیران ارشدی که عدم رشد سازمان خود را ناشی از کسادی کل بازار حوزه فعالیت خود می‌دانند. البته، دلیل موجهی برای این توجیه وجود دارد. تقریبا همیشه نیمی از همه بازارها رشدی پایین‌تر از میانگین تولید ناخالص داخلی (GDP) دارند.

شیوه های چاپ

SuperUser Account 0 2994 Article rating: No rating

حال بعضی از ابداعات چاپ در قرن ۱۹ و ۲۰ م را بررسی نماییم. در دههٔ آخر قرن ۱۸ م تحولاتی در چاپ ایجاد شد؛ از جمله اینکه در همین دوره شخصی به نام آلویز سنفلدر اتریشی چاپ سنگی را برای تکثیر ورقه‌های موسیقی ابداع کرد و به آن به عنوان جایگزینی برای سیاه قلم کاری نگاه کرد.

RSS
123
123movies