دات نت نیوک

چاپ ست اوراق اداری

 

چاپ وانتخاب متریال متفاوت را در ست اداری واوراق اداری نیز می توان داشت ، حتی در چاپ کارت ویزیت میتوان خلاقیت رارعایت کرد. اوراق اداری از ملزومات هر شرکت وسازمانی است که باوجود آن هویت یکسانی به صورت لوح درشرکت خود می دهد.

ست اداری شامل : سربرگ A5 – سربرگ A4- یادداشت – پاکت نامه- پاکت A4 – کاور CD- طرح روی CD- کارت ویزیت .

طراحی اوراق اداری از قبیل سربرگ، مهر، تراکت، پاکت نامه، دفاتر تخصصی موسسات، طراحی و صفحه بندی خبرنامه های سازمانی و ... از دیگر فعالیت های ما می باشد.

یک سربرگ زیبا می تواند توجه هر مدیری را برای خواندن نامه ارسالی شما ترغیب کند. یکی از اصول دنیای تبلیغات جذب مخاطب است بنابراین مهمترین اصل در تبلیغات تجاری ظاهر زیبا و جذاب اوراق اداری شما می باشد. ست اداری را بر روی کاغذ 80 تا 120 گرم به صورت یک رو و دو رو چاپ می نمایند که بر روی کاغذ تحریر و کتان (فانتزی) با توجه به سلیقه مشتری مرسوم است.

عمدتا چاپ 2رنگ برای ست اداری در نظر می گیرند اما چهاررنگ نیز با توجه به لوگو و سلیقه کارفرما چاپ می گردد. سربرگ موسسات اكثرا به صورت ست هاي اداري تكميل ميشود سربرگ در ابعاد a5 و a4 مرسوم هست و به صورت اوراق آزاد و سرچسب استفاده ميشود همانطور که گفته شد سربرگ با چاپ افست به صورت تك رنگ تا 4 رنگ تركيبي يا تفكيكي چاپ ميشود.

 

توجه: سربرگ با سرچسب براي چاپ با پرينتر براي مشتري ها پيشنهاد نمي شود.