دات نت نیوک

طراحی کاتالوگ

 

برای طراحی کاتالوگ مراحل مذکور در چراطراحی در کاس، طی خواهد شد اما در ابتدا بایستی مرز بین کاتالوگ و بروشور را برای سفارشدهنده ترسیم کرد تا بتوان اطلاعات مناسب تری دریافت نمود. -کاتالوگ، دفترچه راهنمای معرفی کلیات کالا،خدمات، امکانات و.... است که ازطرف صاحب کالا یا خدمات به مشتری یا طرف حساب خودارائه می گردد که درآن معمولا ازعکس ها و تصاویر جذاب استفاده میشود اما در بروشورجزئیات یا مشخصات فنی کالا یاخدمت به صورت جزئی خواهد آمد و درآن معمولا از تصاویرشماتیک کالا یا مراحل ارائه خدمات و... استفاده می شود. امادر ایران بدون توجه به این که طراحی کاتالوگ و بروشور و مجله و......اصول خاص خودرا دارند در انتخاب مطالب کاتالوگ و بروشور تفاوت خاصی را نمی توان یافت اما درکیفیتکاغذ و چاپ و اندازه متفاوت می باشند به این معنی که تقریبا تمام کاتالوگ ها را بهصورت دفترچه ای با ضخامت بالا چاپ شده و تمام بروشورها را با ضخامت کمتر به صورتتک برگی یا چند لتی چاپ می گردد.

- شکل، تعداد رنگ، قطع، تعداد صفحات، روکش ومشخصات متریال کاتالوگ به پیشنهاد طراح با سفارش دهنده توافق می گردد.

- شکل، ابعاد، تعداد رنگ، روکش ومشخصات متریال ساک دستی به پیشنهادطراح با توافق سفارش دهنده انجام می پذیرد.

- زمان تحویل اتود های اولیه به صورت موردی توافق می گردد.

- مسئولیت فنی طرح به لحاظ خروجی های چاپی، به عهده شرکت کاس خواهد بود.

- برای طراحی کاتالوگ عکس محصولات از طرف سفارش دهنده ارسال خواهد شد و مسلماً مسئولیت کیفیت عکس به عهدهایشان می باشد. در صورت نیاز به عکاسی، هزینه آن جداگانه اعلام می گردد.

-کلیه مطالب به صورت تایپ شده دریافت می گردد و مسئولیت غلط املایی واشتباهات مشخصات، بعهده سفارش دهنده می باشد.

- زمان تحویل اتود های اولیه به صورت موردی توافق می گردد. - مسئولیت فنی طرح به لحاظ خروجی های چاپی، به عهده شرکت کاس خواهد بود.